З 2021 року ГО «Чугуївська правозахисна група впроваджується проєкт «Зміцнення діяльності громадського центру правосуддя на Сході України». З метою розуміння концепції та завдань Центру, в січні місяці було організовано навчання команди Першого громадського центру правосуддя на Харківщині.

В ході заходу учасники ознайомились з міжнародним досвідом роботи громадських центрів правосуддя. Обговорили взаємодію та комунікацію між зацікавленими сторонами, особлива увага була прикута питанням роботи з проблемними клієнтами, нестандартними ситуаціями та можливим формам роботи в умовах пандемії.Також були опрацьовані практичні аспекти роботу Центру відповідно до “технологічних карт”, детально вивчені послуги, що надаються зацікавленими сторонами.

Як резюмував керівник Центр Роман Лихачов, — «цей захід безумовно сприятиме розумінню з боку працівникав концепції роботи Центру, своїх обовязків та комунікації із зацікавленими особами з метою покращення доступу громадян до правосуддя».

Захід проведено за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».Погляди авторів, викладені у вказаній публікації, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки»

#Громадський_центр_правосуддя#ГЦП