«Мережа антикорупційних центрів» в рамках проекту №ENI/2020/415-989 «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в України» за підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні, реалізує ініціативу «Моніторинг та аналіз бюджетних витрат, спрямованих на боротьбу з COVID-19».

В рамках ініціативи «Мережа антикорупційних центрів» розпочала моніторинг публічних закупівель, спрямованих на боротьбу з COVID-19, на території наступних областей: Луганська, Харківська, Донецька, Запорізька, Дніпропетровська.

Так, під час моніторингу виявлено, що Замовником Комунальне некомерційне підприємство «Нововасилівська районна лікарня» Приазовської районної ради Запорізької області, 24908721 проведено закупівлю Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання вартістю 176 229,00

Замовником у Звіті про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель вказано, що замовником укладено договір від 14 серпня 2020 р № 1408. Однак за даними електронної системи закупівель ні договір, ні додатків до нього замовником не оприлюднено. Також, в електронній системі відсутня інформація про те чи не є вказаний договір розірваним. Не оприлюднення договору про закупівлю та всіх додатків до нього є порушенням п. 3-1 розділу Х Заокну. Статтею 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

З даного приводу Мережа антикорупційних центрів склала скаргу до Державної аудиторської служби України.

*Стаття підготована в рамках проекту «Моніторинг та аналіз бюджетних витрат, спрямованих на боротьбу з COVID-19», що  реалізується «Мережею антикорупційних центрів» за фінансової підтримки міні-гранту від проекту «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в України» за фінансової підтримки Європейського Союзу.