Yellow folder and lock. Data security concept. 3D

В рамках проекту «Запобігання та протидія корупції в сфері земельних відносин на території Одеської та Харківської області» юристами Чугуївської правозахисної групи з метою отримання інформації про діяльність ДП «Жовтневе лісове господарство» складено відповідний запит на отримання публічної інформації.

За результатом розгляду запиту державне підприємство відмовило у надані відповіді.

За оскарженням вказаних дій правозахисники звернулись до уповноваженого Верховної Ради з прав людини.  За ініціативною уповноваженого 26.05.2020 року повноважними особами складено адміністративний протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч. 2 ст. 212-3 КУпАП та направлено до Харківського районного суду Харківської області.

Звертаємо увагу, що порушення права на інформацію та права на звернення тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

* https://drive.google.com/file/d/1LePa4_sDbeexppmUhuG6F5ol8luw3Vu1/view?usp=sharing

**Стаття підготована в рамках проекту «Запобігання та протидія корупції в сфері земельних відносин на території Одеської та Харківської області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».