CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 88

Чугуївській правозахисній групі стала відома інформація про можливе самовільне використання земельної ділянки на території Семенівської сільської ради Шевченківського району Харківської області, за межами населених пунктів.

             Так, Чугуївській правозахисній групі повідомлено третіми особами про самовільне використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 166,1549 га, яка розташована на території Семенівської сільської ради Шевченківського району Харківської області, за межами населених пунктів, з якої: 96,4543 га невитребувані земельні частки (паї, вид угіддя рілля) та 69,7006 га нерозподілені та не витребувані частки (паї, вид угіддя сіножать). Самовільне заняття земельної ділянки невитребуваних часток (паїв, вид угіддя — рілля) загальною площею 96,4543 га, завдали збитків у розмірі 139 061,05 грн. та земельної ділянки нерозподілених та невитребуваних часток (паїв, вид угіддя — сіножать) загальною площею 69,7006 га, які перебували у користуванні колишнього колективного сільськогосподарського підприємства, завдали збитків у розмірі 100 489,44 грн.

              З даного приводу юристи склали звернення до контролюючих органів та народних депутатів України про проведення перевірки правомірності використання земель та вжиття заходів.

https://drive.google.com/open?id=1d7d6YzGGxbDnjbFUiGPywKGDthJ4a0QO

Стаття підготована в рамках проекту «Запобігання та протидія корупції  в сфері земельних відносин на території Одеської та Харківської області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».