Мережі антикорупційних центрів стала відома інформація про можливе самовільне використання земельної ділянки під артезіанською  свердловиною.

Так, можливо, ПП «Затишний будинок-2006» самовільно використовує земельні ділянки загальною площею 90 кв. м. під артезіанською свердловиною, включаючи зону санітарної охорони суворого режиму за місцезнаходженням: Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Солоницівка.

Вказана земельна ділянка можливо самовільно зайнята за відсутності відповідного рішення про передачу вказаних земельних ділянок у власність або передання у користування (оренду) та за відсутності вчиненого правочину щодо них та державної реєстрації, чим порушено вимоги ст. ст. 60-61 Земельного кодексу України.

За даним фактом Мережа антикорупційних центрів звернулась до Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області, народних депутатів України, Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області, Прокуратури Харківської області з вимогою провести перевірку дотримання ПП «Затишний будинок-2006» використання земельної ділянки під артезіанською свердловиною та вжити заходів щодо припинення порушення та відшкодування збитків.

Порушення водного законодавства тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законодавством України.