27 червня 2019 року в м. Чугуєві, коаліція громадських організацій провела прес-конференцію на тему «Як контролювати ремонти у твоєму місті».

Контроль з боку громадськості є ефективним чинником протидії корупції та нераціонального використання коштів місцевих бюджетів. Наразі існує чимало способів контролю за діяльністю органів влади на локальному рівні. Одним із таких інструментів є Антикорупційна карта ремонтів, створена Експертами ГО «Антикорупційний штаб».

Протягом червня місяця представники Реформаторської коаліції Чугуївщини провели експертне обговорення та тренінг на вказану тему.

В результаті проведених заходів більше 50 активних громадян м. Чугуєва здобули теоретичні та практичні навички користування Антикорупційною картою ремонтів, що дасть можливість активно виявляти недоліки ремонтних робіт, а головне вчасно та ефективно реагувати на порушення.

Організатори заходів та учасники висловили впевненість у тому, що даний інструмент буде сприяти, як підвищенню прозорості роботи органів влади, так і активному залученню громадян до вирішення локальних проблем в громаді.

 

Довідка: Захід організований Коаліцією громадських організацій Чугуївщини в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США

#РеформаторськаКоаліціяЧугуївщини

#РегіональнаСпівпраця