07 червня 2019 року в м. Чугуєві, коаліція громадських організацій Чугуївщини провела акцію «Фінансова підтримка з боку місцевої влади Програми поводження з безпритульними тваринами в місті».

Метою акції було привернення уваги органів місцевої влади та громадськості до необхідності фінансування заходів з безпечного поводження з безпритульними тваринами.

Безпритульні тварини можуть створювати реальну загрозу безпеці громадян та комфортному проживанню у місті. Наразі є ряд інструментів, що дозволяють у гуманний спосіб вирішувати дану проблему.

У 2018 році Чугуївська міська рада прийняла Програму «контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в місті Чугуєві на 2018 — 2022 роки».

Реалізація Програми, зокрема має забезпечити

  • зменшення чисельності безпритульних тварин;
  • підвищити рівень безпеки і комфортності середовища існування людини та інших тварин;
  • поліпшення естетичного вигляду м. Чугуєва;

При цьому, досягнення вказаних цілей є залежним від фінансування заходів передбачених Програмою.

Варто зауважити, що виконання заходів Програми передбачено за рахунок не лише коштів місцевого бюджету, а будь яких інших незаборонених законом джерел. Тому кожен громадянин може долучитись до цієї важливої справи, адже проблема безпритульних тварин це спільна проблема міста та кожного його мешканця.

Довідка: Захід організований Коаліцією громадських організацій Чугуївщини в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США

#РеформаторськаКоаліціяЧугуївщини

#РегіональнаСпівпраця