Одним з напрямків діяльності  громадської організації «Мережа антикорупційних центрів» є перевірка електронних декларацій депутатів сільських, селищних, районних, міських рад

Так, під час аналізу декларацій було виявлено порушення порушення законодавства з боку депутата Первомайської міської ради Харківської області, Охапкіна Андрія Валерійовича  а саме: неподання декларації за 2018 рік.

Про даний факт голова громадської організації «Мережа антикорупційних центрів» Рогозін С.Л. направив повідомлення до Національної поліції, щодо притягнення порушника до відповідальності.

Головне Управління Національної поліції України в Харківській області Первомайське ВП ГУНП України в Харківській області повідомляє, що  депутат Первомайської міської  ради Харківської області Охапкін Андрій Валерійович, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не подав до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, місцевого самоврядування, щорічну декларацію за 2018 рік, і тому повідомлення від громадської організації «Мережа антикорупційних центрів» зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань №  12019220400000268 від  04.05.2019.

Правова кваліфікація кримінального правопорушення ст. 366-1 КК України.

Дана публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Мережа Антикорупційних Центрів». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.