Громадська організація «Мережа антикорупційних центрів» спеціалізується на перевірці декларацій депутатів.

Відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» депутати сільських, селищних, районних, міських рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію.

Під час перевірки декларацій виявили, що депутат Первомайської міської ради Харківської області Логвиненко Олексій Олександрович не подав електронну декларацію за 2016-2018 роки.

Про даний факт голова громадської організації «Мережа антикорупційних центрів» Рогозін С.Л. направив повідомлення до Національного агентства з питань запобігання корупції, Головного управління національної поліції в Харківській області щодо притягнення порушника до відповідальності.
За фактом  не подання Логвиненко декларації про доходи, Первомайським ВП ГУНП України в Харківській області  внесено відомості до ЄРДР за                                             № 12019220400000269 від 04.05.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-1 КК України, тобто подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

Перевірка триває.

Дана публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Мережа Антикорупційних Центрів». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.