25 квітня 2019 року була проведена акція щодо протидії та зменшення наркозлочинності в місті. Метою проведення акції було поширення інформації про реальні показники злочинних проявів, що трапляються у зв’язку з наркотиками.

Експерт коаліції, фахівець з реабілітації наркозалежних Ігор Сойкін на експертному обговорені з приводу наркозлочинності, зазначав про необхідність створення груп «самодопомоги» для роботи з людьми, які боряться зі своєю наркозалежністю, де за принципом «рівний-рівному» видужуючі можуть підтримувати один одного. На даний час такий реабілітаційний центр під назвою «Метод» створений на базі Чугуївської правозахисної групи.

На акції представники Реформаторської коаліції ознайомили громадськість з діяльністю центру «Метод», та заохочували до здорового способу життя.

Експерти Коаліції акцентували увагу жителів міста та місцевої влади, що  проблема наркоманії в Чугуєві є загальносоціальною та може торкнутися кожного, тому вимагає організації комплексної протидії, яка включає соціальні, юридичні, медичні і педагогічні заходи.