Громадською організацією «Мережа антикорупційних центрів», проведено аналіз 500 декларацій на відповідність стилю життя депутатів районних рад Харківської області.

Під час проведення перевірки, було виявлено 50 порушень законодавства при заповненні декларацій.

Так, під час аналізу виявлено, що депутата Лозівської районної ради Харківської області  Зассеєва Андрій Русланович.

Депутатом було подано сумнівну інформацію у деклараціях про доходи за 2016, 2017 роки:

https://public.nazk.gov.ua/declaration/8ecb8ff8-a8b2-4b97-8337-c13604edc742

https://public.nazk.gov.ua/declaration/24f9e778-90f6-445e-869a-2138cffc4a8b

У своїй декларації про доходи за 2017 рік не зазначив того факту, що є співзасновником та керівником  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Н2ЄКО+» » Код ЄДРПОУ 41315401.

Його внесок у статутний капітал складає 1 000.00грн.

Таким чином, Зассеєв А. Р. надав недостовірні відомості. Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» Колос О.І. є суб’єктом декларування та зобов’язаний подавати декларацію, оскільки є особою уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про даний факт голова громадської організації «Мережа антикорупційних  центрів» Рогозін С.Л. направив повідомлення до  Головного управління національної поліції в Харківській області, Національного агентства з питань запобігання корупції, прокуратури та Лозівської районної ради, щодо притягнення порушника до відповідальності.

Департамент перевірки декларацій та моніторингу способу життя  повідомляє, що повна перевірка декларацій полягає у з’ясуванні достовірності задекларованих суб’єктом декларування відомостей, точності оцінки задекларованих активів та перевірці на наявність конфлікту інтересів. Інформація, надана громадською організацією «Мережа антикорупційних центрів» буде врахована Національним агентством  в разі проведення повної перевірки декларацій відповідного суб’єкта декларування.

Дана публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Мережа Антикорупційних Центрів». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.