Громадська організація «Мережа антикорупційних центрів»  постійно здійснює моніторинг щодо дотримання депутатами районних, міських та сільських рад норм законодавства.

Так, під час перевірки декларацій депутатів Вовчанської районної ради Харківської області, було виявлено, що Чупіс Валерій Володимирович не надав декларацію за 2017 рік.

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» Чупіс В.В. є суб’єктом декларування та зобов’язаний подавати декларацію, оскільки є особою уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Також, під час перевірки декларації Чупіс В.В. було встановлено, що останній надав недостовірні відомості, оскільки в декларації Чупіс В.В. не зазначив, що є засновником ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЕЛЕКТРОВИМІР» (Код ЄДРПОУ 35226948). Його  внесок у статутний капітал складає 300.00 грн ( https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/35226948/).

Про даний факт голова громадської організації «Мережа антикорупційних  центрів» Рогозін С.Л. направив повідомлення до  Головного управління національної поліції в Харківській області, Національного агентства з питань запобігання корупції, прокуратури та Вовчанської районної ради, щодо притягнення порушника до відповідальності.

Відповідно до відповіді Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу   життя Національного агентства з питань запобігання корупції до депутата Вовчанської районної ради Харківської області Чупісова В.В., будуть вжиті заходи відповідно до вимог  частини третьої статті 49 Закону  та Порядку перевірки факту подання  суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

На даний час триває перевірка.

Дана публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Мережа Антикорупційних Центрів». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.