«Мережа антикорупційних центрів» — громадська організація, яка провела аналіз 500 декларацій на відповідність стилю життя депутатів районних рад Харківської області.

Під час проведення перевірки, було виявлено 50 порушень законодавства при заповненні декларацій.

Так, під час перевірки виявлено, що депутат Балаклійської районої ради  Харківської області Мартинов Павло Вікторович вніс недостовірну інформацію до своєї декларації за 2016 рік, а декларація за 2017 рік взагалі відсутня (https://declarations.com.ua/declaration/nacp_1f7cbbf8-a8ee-4cfe-b7ed-709fe8b39b83).

В декларації не вказано, що Мартинов П.В. є власником ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНВЕСТИЦІЙНА АГРАРНА КОМПАНІЯ «БАЛІНВЕСТ» едрпоу 32934058 ( через АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ»), ймовірно власник/співвласник АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» (едрпоу 40147837).

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» Мартинов П.В. є суб’єктом декларування та зобов’язаний подавати декларацію, оскільки є особою уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про даний факт голова громадської організації «Мережа антикорупційних  центрів» Рогозін С.Л. направив повідомлення до  Головного управління національної поліції в Харківській області, Національного агентства з питань запобігання корупції, прокуратури та Кегичівської районної ради, щодо притягнення порушника до відповідальності.

Відповідно до відповіді Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції: «інформація буде врахована Національним агентством у разі проведення повної перевірки декларацій відповідного суб’єкта декларування.
Повідомляє, що у діянні Мартинова П.В. можуть міститися ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, після опрацювання яких національним агентством будуть вжиті заходи відповідно до вимог чинного законодавства.»

Перевірка декларації Маритинова П.В. на даний час здійснюється компетентними органами.

Дана публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Мережа Антикорупційних Центрів». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.