Перевіривши декларації депутатів Харківської області громадською організацією «Мережа антикорупційниї центрів» було вивчено 50 порушень законодавства при заповненні декларацій.

Безпосередньо, під час такої перевірки було виявлено не надання депутатом Золочівської районної ради Харківської області Бєлінським Юрієм Вікторовичем декларації за 2016  рік (https://declarations.com.ua/declaration/nacp_d0d946cc-aa92-485c-b6fc-0d0f387c9b39)

Бєлінський Ю.В. надав недостовірні відомості. Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» депутати районних рад є суб’єктами декларування та зобов’язані подавати декларацію, оскільки є особою уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про дані факти голова громадської організації «Мережа антикорупційних  центрів» Рогозін С.Л. направив повідомлення до  Головного управління національної поліції в Харківській області, Національного агентства з питань запобігання корупції, прокуратури та Золочівської районної ради, щодо притягнення порушників до відповідальності.

Департамент перевірки декларацій та моніторингу способу життя  повідомляє, що повна перевірка декларацій полягає у з’ясуванні достовірності задекларованих суб’єктом декларування відомостей, точності оцінки задекларованих активів та перевірці на наявність конфлікту інтересів. Інформація, надана громадською організацією «Мережа антикорупційних центрів» буде врахована Національним агентством  в разі проведення повної перевірки декларацій відповідного суб’єкта декларування.

Дана публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Мережа Антикорупційних Центрів». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.