В Чугуєві відбулось експерте обговорення в якому взяли участь тренери, спортсмени, керівники спортивних клубів та громадських організацій, аматори спорту. Відкриваючи засідання, Галина Мінаєва зазначила, що зустріч саме у такому форматі, широкий погляд на тему спорту дозволить фахівцям міськвиконкому та депутатам міської ради визначити чіткі напрямки стратегічного планування у сфері фізкультури та спорту.

Начальник відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому Світлана Лиманська розповіла учасникам засідання про роботу, яка проводиться у Чугуєві для залучення чугуївців до занять фізичною культурою, й окреслила пріоритетні задачі на 2019 рік. Великою метою містян, що займаються спортом, яка може найближчим часом стати реальністю, є будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу. Голова національного олімпійського комітету України у Харківській області Віктор Христоєв зазначив, що це питання більш ніж актуальне, адже спорт – це здоров’я нації, тому потребує особливої уваги зі сторони влади всіх рівнів.

Окремо було обговорено питання створення єдиної бази секцій та гуртків, а також поширення цієї інформації серед жителів Чугуєва.

На думку експерта Коаліції Романа Лихачова: «Створення такої бази надасть можливість попередньо ознайомитись з інформацією про гурток чи секцію, необхідні умови для запису, данні тренера, тощо. Обізнаність про це буде сприяти, як популяризації різних видів спорту так і залученню громадян до зайняття спортом».

Завершилась зустріч за «круглим столом» приємним моментом – гості розгорнули олімпійський прапор з побажаннями, щоб символічні п’ять кілець завжди поєднували всіх, хто любить спорт.

#РеформаторськаКоаліціяЧугуївщини

#РегіональнаСпівпраця