Минлого тиждня відбулась прес-конференція на якій було представлено результати роботи Коаліції.

В березні місяці Реформаторська коаліція Чугуївщини продовжила роботу щодо утворення наглядових рад на комунальних підприємствах. Після проведення експертного обговорення у лютому місяці, експерти Коаліції з урахуванням висновків розробили та подали на розгляд міської ради проект рішення «Про критерії обов’язковості утворення наглядової ради комунальних підприємств Чугуївськї міської ради. Даний документ містить вичерпний перелік критеріїв при наявності яких мають утворюватись наглядові ради.

Аби привернення уваги до даного питання Коаліцією було проведено публічну акцію, метою якої було інформування населення про переваги утворення таких рад та розвіювання міфів про неефективність такої моделі. В результаті вжитих заходів 7 березня 2019 року депутати Чугуївської міської ради ухвалили рішення, яким погодили критерії утворення наглядових рад.

Наразі експерти Коаліції долучились до розробки положення «Про діяльність наглядових рад на комунальних підприємствах».

Крім того Реформаторською коаліцією Чугуївщини було проведено навчальні заходи щодо співпраці поліції та громадськості, а також проведення успішних адвокаціййних компаній.

#РеформаторськаКоаліціяЧугуївщини

#РегіональнаСпівпраця