Експерти #РеформаторськаКоаліціяЧугуївщини в рамках запровадження у Чугуєві програми «Прозоре місто» через діалог громадськості та міської влади прийняли участь в експертному обговоренні «Стану впровадження та визначення спільних шляхів підтримки е-послуг в Чугуєві».

Через стрімкий розвиток інформаційно-комунікаційних технологій і появи електронної форми публічних консультацій взаємодії влади та громади – електронних консультацій відбулося значне розширення можливості доступу громадян до процесу прийняття рішень на місцях. І вже зараз для сучасного суспільства електронні послуги та сервіси є напевно найзручнішим інструментом прояву громадської активності та участі у вирішення локальних питань.

На сьогодні місто Чугуїв впевнено крокує до збільшення кількості та ефективності використання е-послуг та е-інструментів демократії в повсякденному житті та приклад тому, реалізовані електронні петиції , громадський бюджет та Комунальний диспетчер, котрі мають значний попит в мешканців міста.

І саме задля підвищення залучення мешканців до електронного врядування експерти #РеформаторськаКоаліціяЧугуївщиниразом з представниками Чугуївської міської ради поставили собі на меті підвищити ефективність та кількість е-послуг через запровадження найпопулярнішого механізму публічних консультацій – електронних консультації з громадськістю та через удосконалення роботи онлайн-платформи «Комунальний диспетчер Чугуєва» та «Єдиного міського диспетчерського пункту».

Експерти детально проаналізували та розробили проекти змін до нормативно-правових документів, а саме:
— Положення про електронні консультації;
— Порядок про організацію роботи Комунального Диспетчера Чугуєва;
— Порядок взаємодії комунальних підприємств м. Чугуєва та «Єдиного міського диспетчерського пункту».

Під час експертного обговорення Макаренко Людмила Петрівна — заступник голови Чугуївської міської ради Харківської області, наголосила на необхідності взяття до уваги всіх наданих рекомендацій та їх врахування в подальшій роботі.

Захід організований #РеформаторськаКоаліціяЧугуївщини в межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

#РеформаторськаКоаліціяЧугуївщини

#РегіональнаСпівпраця