Згідно з попередньою оцінкою, рівень прозорості прийняття рішень в рамках бюджетного процесу Чкаловської ОТГ становить 23 %. До такого висновку дійшли експерти ЧМГО «Чугуївська правозахисна група» за результатами моніторингу в межах проекту «Підвищення прозорості місцевих бюджетів, упровадження гендерних підходів у бюджетний процес та підзвітна громаді робота новообраних депутатів у об’єднаних територіальних громадах Донецької області та Харківської області», завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні.

Чкаловська ОТГ оприлюднила проект рішення про бюджет на своєму офіційному сайті, але встановити час його оприлюднення не можливо.

Бюджетні запити головних розпорядників бюджетних коштів не оприлюднюються на сайті .процесів.  Рішення про затвердження бюджету на 2018 рік селищна  рада не оприлюднила, але оприлюднила додатки до нього.

На офіційному сайті відсутня будь-яка інформація про обговорення проект бюджету на засіданні бюджетної комісії. Протокол та відео-запис засідання комісії не було оприлюднено, як і анонсування засідання не проводилось взагалі. «Бюджетні слухання» не проводяться.

 

Стаття підготовлена завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Підвищення прозорості місцевих бюджетів, упровадження гендерних підходів у бюджетний процес та підзвітна громаді робота новообраних депутатів у об’єднаних територіальних громадах Донецької області та Харківської області», який виконує Чугуївська правозахисна група