Згідно з попередньою оцінкою, рівень прозорості прийняття рішень в рамках бюджетного процесу Соледарської ОТГ становить 11 %. До такого висновку дійшли експерти ЧМГО «Чугуївська правозахисна група» за результатами моніторингу в межах проекту «Підвищення прозорості місцевих бюджетів, упровадження гендерних підходів у бюджетний процес та підзвітна громаді робота новообраних депутатів у об’єднаних територіальних громадах Донецької області та Харківської області», завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні.

Соледарська ОТГ взагалі не оприлюднює проекти рішень на своєму офіційному сайті, тому говорити про прозорість рішень на даному етапі взагалі не можливо.

Бюджетні запити головних розпорядників бюджетних коштів, паспорти бюджетних програм не оприлюднюються на сайті та позбавляють можливості громаду бути залученими до цих процесів.

Рішення про затвердження бюджету на 2018 рік міська рада оприлюднила з усіма додатками, але невчасно, а лише 02.01.2018 року, тобто після 25.12.2017 року, як передбачено Бюджетним кодексом України.

На офіційному сайті відсутня будь-яка інформація про обговорення проект бюджету на засіданні бюджетної комісії. Протокол та відео-запис засідання комісії не було оприлюднено, як і анонсування засідання не проводилось взагалі. «Бюджетні слухання» не проводяться.