Експертами громадської організації «Чугуївська правозахисна група» в рамках проекту «Впровадження та поширення кращих практик партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування по боротьбі з корупцією на місцях» на території Чугуївського району було виявлено несвоєчасне подання, без поважних причин, декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, під час аналізування експертами декларації про доходи поліцейського СРПП № З Красноградського ВП ГУНП в Харківській області за 2017 рік було виявлено, що вона подана тільки 12.04.2018 року, тобто на 12 днів пізніше ніж того вимагає законодавство України. Експертами було складено скаргу до Національного агентства з питань запобігання корупції для вжиття заходів щодо порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

ОВС Харківського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України після перевірки інформації експертів було складено адміністративний протокол про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України, який працював в Красноградському ВП ГУНП в Харківській області поліцейським СРПП№3 (на момент вчинення правопорушення).

Рішенням Красноградського районного суду Харківської області від 16.07.2018 року визнано винним колишнього співробітника Красноградського ВП ГУНП в Харківській області у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченогоч.1 ст.172-6 КУпАП, та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави.