Наразі Чугуївська правозахисна група здійснює діяльність із реалізації проекту «Впровадження та поширення кращих практик партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування по боротьбі з корупцією на місцях».

З метою збору аналітичної інформації, необхідної для розробки Методичних рекомендацій для осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), Чугуївська правозахисна група направила до Державної судової адміністрації України (ДСА) запит про статистичні дані щодо справ про адміністративні правопорушення, встановлені ст. 172-7 КУпАП.

Судячи з відповіді ДСА, за 2017 рік з 1 917-ти справ про порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів (ст. 172-7 КУпАП) для належного оформлення повернуто 289 справ, тобто близько 15-ти %.

Цю інформацію ми врахували та використовуємо в рамках діяльності з підготовки аналітичного звіту, про який мова йшла вище.

Ця ініціатива впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.