Громадська організація «Чугуївська правозахисна група» оголошує тендер на надання послуг зі створення 5 відео сюжетів щодо успішних партнерств громадськості та ОМС та успішних історій боротьби з корупцією.

Учасник визначає ціни на послуги, які він пропонує надати за договором, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені. До розрахунку ціни входять усі види послуг, в тому числі ті, які доручатимуться для виконання третім особам. Не врахована Учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні його пропозиції.

Вартість цінової пропозиції повинна бути чітко визначена.

Терміни надання послуг зі створення відео сюжетів:

  • до 01 жовтня 2018р.: 5 сюжетів.

Перелік документів, які необхідно подати:

1) Цінову пропозицію з термінами надання вказаних послуг та чітко визначеною вартістю.

2) копії таких реєстраційних документів:

Якщо учасник ФО-П:

Свідоцтва про державну реєстрацію або Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

Витягу з реєстру платників єдиного податку/Свідоцтва платника єдиного податку  або Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (тобто документів, які підтверджують те, що ФОП, який буде здійснювати послуги, має право займатися таким видом діяльності).

Якщо учасник юридична особа:

Статуту або іншого установчого документа.

3) Довідку щодо Відомостей про учасника в довільній формі, які повинні містити повну та скорочену назву учасника; податкову адресу, телефон, факс, е-mail;  банківські реквізити.

Якщо у Замовника виникають сумніви щодо достовірності поданих документів, він має право запросити додаткові документи.

Термін подачі цінових пропозицій: до 09:00, 04 вересня 2018 року. Пропозиції, отримані замовником після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам, які їх подали.

Спосіб подання цінових пропозицій: особисто або поштою.

Адреса: «Чугуївська правозахисна група», вул. Музейна, 16а, м. Чугуїв, Харківська обл., 63503, Україна.

Засідання комісії щодо розкриття цінових пропозицій відбудеться 04 вересня 2018 року о 10.00 годині за адресою: «Чугуївська правозахисна група», вул. Музейна, 16а, м. Чугуїв, Харківська обл.

Переможцем визнається учасник, який подав пропозицію, що відповідає вимогам замовника, зазначеним у запиті на проведення тендеру, та має найнижчу ціну.

В разі, якщо цінові пропозицію двох або більше Учасників мають однакову ціну, переможець тендеру визначається шляхом голосування членів комісії з розгляду та оцінки тендерних пропозицій простою більшістю голосів за участю в голосуванні не менше двох третин членів такої комісії. Якщо результати голосування розділилися порівну, голос голови комісії (його заступника – у разі відсутності голови) є вирішальним.

Додаткова інформація:

Учасник подає свою пропозицію на участь у процедурі тендеру за переліком та по формі згідно додатками до запиту на проведення тендеру № 1 «Інструкція для підготовки цінових пропозицій», №2 «Цінова пропозиція», №3 «Реєстр документів, наданих у складі цінової пропозиції».

Контактні дані для запитань: тел.: 097-179-38-22 (Маргарита Борисівна),е-mail: chpg@ukr.net.