Так, 07 травня 2017 року близько 15.00 під час перевірки представниками фермерського господарства орендованих земельних угідь, які розташовані на території Печенізького району Харківської області виявлено факт самоуправства на їх території з боку невідомих осіб.

Керівник фермерського господарства — та його дружина – співзасновник господарства, виявивши невідомих осіб та чужу техніку на території орендованих їм господарством земель, намагались з*ясувати підстави незаконної діяльності, яку розгорнули останні шляхом посіву кукурудзи на частині поля площею близько 46,9358 га. Втім, від невідомих осіб дізналися лише, що посів кукурудзи здійснюють наймані певним товариством працівники.

Подальше мирне спілкування було перервано втручанням шістьох чоловік в камуфляжній формі зі зброєю, які в грубій формі повідомили, що за наймом керівництвом місцевого товариства здійснюють охорону вказаної території. Озброєні особи відмовились представитися та надати хоч якісь документи на підтвердження їх осіб та повноважень на території обробляємих господарством земель.

Водночас, озброєні «титушки» почали погрожувати застосуванням насилля та зброї представникам фермерського господарства. Обурення нахабством та зухвалістю незнайомців обумовило невдалу спробу керівника господарства зафіксувати даний інцидент та протиправну поведінку невідомих осіб за допомогою фотоапарату. Озброєні чоловіки, застосувавши насилля, вихопили з рук дружини фермера фотоапарат.
До дружини керівника фермерського господарства літнього жінки вказаними охоронцями застосовувалось насилля, внаслідок якого остання отримала численні тілесні ушкодження, наявність яких зафіксована під час освідування лікарями.

Після вище вказаних подій потерпілими подано заяву про відкриття кримінального провадження, справу веде слідчий Печенізького відділення поліції Чугуївського відділу поліції ГУНП у Харківській області. але справа залишається без руху, ніяких слідчих дій не проводиться. Справа неодноразово безпідставно закривалась та поновлювалась у Чугуївському відділі поліції, правоохоронці не проводять жодних слідчих дій. Потерпілі вимушені постійно звертатись із скаргами та клопотання задля проведення будь-якого розслідування. Правоохоронці не реагують на беззаконня у районі та закривають очі на його продовження. Про підозру нікому не повідомлено, хоча усім відомо хто винний у протиправних діяннях. З моменту відкриття справа пройшло більше ніж півроку, але у справі із-за недбалості правоохоронців допущена тяганина. Чи не криється в цьому зацікавленість певного кола «добропорядних» посадових осіб, які очолюють наші правоохоронні органи??? Господарська діяльність у Печенізькому районі залишається незахищеною, навіть відділ поліції не намагається встановити справедливість та виконувати свої безпосередні обов’язки.

Безлад та безвідповідальність може привести до повернення у 90-і, коли прав не той хто керується законом, а той кого влада та гроші.