Юристи Чугуївської правозахисної групи провели цього місяця 15 виїзних консультацій у сільських та селищних радах різних куточків Харківської області. Дані заходи реалізовувалися в рамках проекту «Захист прав селян — власників земельних ділянок у Чугуївському, Печенізькому, Шевченківському, Вовчанському, Дворічанському, Великобурлуцькому районах Харківської області, подолання корупції у сфері земельних відносин»

Так, за листопад 2017-го року нашими юристами було здійснено виїзди до с. Леб’яже, смт Чкаловське, с. Гракове, смт Есхар, с. Іванівка та с. Стара Покровка Чугуїського району Харківської області. Під час надання консультацій завдяки юристам Чугуївської правозахисної групии незаможні селяни-власники земельних ділянок та земельних часток (паїв) у відповідних населених пунктах Чугуївського району Харківської області отримали змогу підвищити свою юридичну обізнаність у сфері земельних правовідносин.

Консультації селянам надавалися, зокрема, з таких питань як порядок визнання права на земельну ділянку, оформлення права на земельну частку (пай), правовідносини з питань оренди земельних ділянок та земельних часток (паїв) сільськгосподарського призначення, порядку звернення до органів публічної влади для отримання земельних ділянок тощо.

Проект «Захист прав селян — власників земельних ділянок у Чугуївському, Печенізькому, Шевченківському, Вовчанському, Дворічанському, Великобурлуцькому районах Харківської області, подолання корупції у сфері земельних відносин» реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.